Senior Kereskedelmi Kontroller

  • Magyarország, Budapest
  • Pénzügy
Óriásit nőttünk a Kifli indulása óta és azóta is megállíthatatlanok vagyunk. A gyors növekedés folyamatos változással, kihívásokkal jár, nincs két egyforma nap nálunk. Törekszünk a megújulásra, mindenben szeretnénk egyre jobbak lenni és ez a hozzáállás jellemzi a mindennapjainkat. Ahhoz, hogy kimagasló szolgáltatást tudjunk nyújtani, szükségünk van egy senior kereskedelmi kontroller támogatására, aki biztosítja, hogy rendben legyenek a cég pénzügyei. Irodánk a 10. kerületben, a Jászberényi út 45. szám alatt, jól megközelíthető helyen található.
Terjeszd a hírt

Kit keresünk és mi lesz a feladatod

Mik lesznek a feladataid:
  • értékesítési és beszerzési terület kontrolling feladataiért leszel felelős
  • ad-hoc és rendszeres pénzügyi riportok készítése
  • kintlévőségek nyomon követése
  • beszállítókkal való pénzügyi egyeztetések, éves megállapodott kondíciók vizsgálata
  • szállítói back-margin riportokat készítesz, melyek alapján a terv és tény mutatószámok összehasonlítása és elemzése is a feladatod lesz
  • kontrolling folyamatok kialakítása és alkalmazása
  • új, innovatív, folyamatoptimalizáló lehetőségek kutatása és kidolgozása
  • kollégák szakmai támogatása kontrolling szemlélettel
  • vállalati folyamatokat, valamint belső szabályozásokat fogalmazol meg, és azok betartását figyelemmel kíséred
  • képesnek kell lenned a vállalati növekedés folyamatos követésére

Mit várunk tőled

Mit várunk Tőled:
  • kereskedelmi vállalatnál kontrollerként szerzett min. 5-10 éves tapasztalat
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • analitikus gondolkodás
  • Excel és számítógépes rendszerek magas szintű ismerete
  • megoldásokra való törekvés, a “miért nem lehetséges” szemlélet helyett
  • szeretsz számokkal felelősségteljesen dolgozni
  • nem zavar az állandó változás és fejlesztés, szereted a kihívásokat és terhelhető vagy

Cserébe ezt ajánljuk neked

Mit kínálunk cserébe:
  • része lehetsz egy jó hangulatú, fiatalos, motivált csapatnak
  • alkalmanként lehetőség van otthoni munkavégzésre
  • versenyképes jövedelmet kapsz
  • korlátlanul igényelhetsz fizetett szabadságot
  • 10% kedvezmény a Kifli weboldalán

Gyere, dolgozz a Kiflinél

Írja pár sort magadról és gyere el hozzánk egy beszélgetésre

Ide csatolhatod az önéletrajzodat vagy más dokumentumot
Az elküldés folyamatban...