Pékségi munkatárs

  • Magyarország, Budapest
  • Raktár
Péknek lenni hivatás. A mi szemünkben Te hős vagy: mindenki előtt kelni és bearanyozni a reggelt finom és friss áruval, erre kevesen képesek! Csatlakozz hozzánk, és a tehetségedért cserébe 2 műszakot, átlagon felüli bérezést, tiszta és tágas munkakörülményeket, megbecsülést kínálunk. A Kiflihez pék kell, nekünk Te kellesz!
Terjeszd a hírt

Kit keresünk és mi lesz a feladatod

Feladataid lesznek:
  • az alapanyagok előkészítése és kimérése
  • a nyers tészta megsütése különböző típusú kemencékben
  • fagyasztott félkész alapanyagok kezelése, ellenőrzése, készre sütése
  • a kemencéből kikerülő termékek hűtése, csomagolása és előkészítése tárolásra vagy elszállításra
  • gépek felügyelete, meghibásodásuk esetén annak jelzése a felettesnek
  • beérkező termékek átvétele, készletezése és leltározása

Mit várunk tőled

  • fontos, hogy szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát keresünk
  • legyen min. 1-2 év szakmai tapasztalatod
  • szeress és tudj csapatban dolgozni
  • rendelkezz jó stressztűrő képességgel
  • ne jelentsen problémát a korai kelés, a hétvégi és a több műszakos munkavégzés

Cserébe ezt ajánljuk neked

  • fiatalos, dinamikus csapat része lehetsz
  • Magyarország piacvezető online szupermarketénél dolgozhatsz
  • versenyképes jövedelmet kapsz munkádért cserébe
  • korlátlanul igényelhetsz szabadnapokat

Gyere, dolgozz a Kiflinél

Írja pár sort magadról és gyere el hozzánk egy beszélgetésre

Ide csatolhatod az önéletrajzodat vagy más dokumentumot
Az elküldés folyamatban...