Outbound adminisztrátor

  • Magyarország, Budapest
  • Raktár
A Kifli egy kirobbanóan sikeres cseh élelmiszer webáruház nemzetközi piacra lépésének első állomása. Kiemelkedően ügyfélbarát hozzáállás, fiatalos lendület és kiváló minőség jellemzi termékeinket és szolgáltatásainkat Budapesten és az agglomerációban. Raktárunk Kőbányán található, jól megközelíthető helyen. Raktári csapatunkba, a kimenő áru területre keresünk most adminisztrátorokat, akiknek feladatai közé tartozik majd a terület napi operatív feladatainak ellátása, nyomonkövetése, napi kapcsolattartás a társosztályokkal, külső partnerekkel, valamint a vezető munkájának támogatása.
Terjeszd a hírt

Kit keresünk és mi lesz a feladatod

Napi operatív feladatok ellátása, támogatása
Napi adminisztratív feladatok ellátása
Operációs mutatószámok ellenőrzése és adminisztrálása
Kapcsolattartás a HR osztállyal
Fogyóeszköz leltárak heti lebonyolítása és adminisztrálása
Kapcsolattartás a szolgáltatást nyújtó cégek képviselőivel
Területen dolgozó munkavállalók beosztásának készítése és kommunikálása
Irodaszer és egyéb irodai szükségletek felmérése és adminisztrációja
Rendszeres vagy ad hoc jellegű riportok készítése
Határidők nyomonkövetése, betartása

Mit várunk tőled

  • min. középfokú végzettség
  • min. társalgási szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • rendszerető személyiség
  • precíz munkavégzés
  • előnyt jelent a raktári / logisztikai tapasztalat

Cserébe ezt ajánljuk neked

  • modern, felhasználóbarát alkalmazások
  • kiváló, lendületes csapat
  • kiemelkedő bérezés
  • korlátlanul igényelhető szabadnapok

Gyere, dolgozz a Kiflinél

Írja pár sort magadról és gyere el hozzánk egy beszélgetésre

Ide csatolhatod az önéletrajzodat vagy más dokumentumot
Az elküldés folyamatban...