Készletellenőrzési csoportvezető

  • Magyarország, Budapest
  • Raktár
A Kifli egy kirobbanóan sikeres cseh élelmiszer webáruház nemzetközi piacra lépésének első állomása. Kiemelkedően ügyfélbarát hozzáállás, fiatalos lendület és kiváló minőség jellemzi termékeinket és szolgáltatásainkat Budapesten és az agglomerációban. Raktárunk Kőbányán található, jól megközelíthető helyen. A bejövő áru területre keresünk most egy készletellenőrzési csoportvezetőt, akinek legfontosabb feladata a készletpontosság maximalizálása lesz.
Terjeszd a hírt

Kit keresünk és mi lesz a feladatod

  • készletpontosság maximalizálása
  • gördülő és eseti leltárak felügyelete
  • készletmozgatások felügyelete, menedzselése
  • készletellenőrzési csapat irányítása, feladatok kiosztása, visszaellenőrzése
  • raktári készletgazdák betanítása
  • polckapacitások optimalizálása automatizált rendszerben az optimális készletszint és készletforgás eléréséhez

Mit várunk tőled

  • min. középfokú angol nyelvtudás
  • min. középfokú végzettség
  • jó Excel ismeret, egyéb Office programok felhasználói szintű ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • legalább csoportvezetői tapasztalat
  • HACCP ismerete és helyes alkalmazása

Cserébe ezt ajánljuk neked

  • modern, felhasználóbarát alkalmazások
  • kiváló, lendületes csapat
  • kiemelkedő bérezés
  • korlátlanul igényelhető szabadnapok

Gyere, dolgozz a Kiflinél

Írja pár sort magadról és gyere el hozzánk egy beszélgetésre

Ide csatolhatod az önéletrajzodat vagy más dokumentumot
Az elküldés folyamatban...